BLOG

Witaj na mojej stronie internetowej

Co znajdziesz na mojej stronie?

Ofertę usług, które pomogą Ci osiągnąć wymarzony cel

Na stronie głównej oraz w górnym menu znajdziesz odnośnik do Oferty, dzięki temu łatwo znajdziesz interesujące Cię informacje. W oferowanych przez mnie usługach znajdziesz takie pozycje jak treningi personalne, rozpisywanie indywidualnych planów treningowych, opiekę żywieniową czy diety. Jeśli nie jesteś z okolic Śląska, nic nie szkodzi, naszą współpracę możemy prowadzić online! 

Mateusz Hasik zdjęcie trenera personalnego
Informacje o mnie, dlaczego możesz mi zaufać

Cześć nazywam się Mateusz jestem trenerem personalnym i dietetykiem. Moja wiedza i praktyczne umiejętności zapewnią Ci najwyższą jakość treningów. Wspólnie osiągniemy Twój cel. Wspólnie zadbamy o Twoje zdrowie. Sportem zajmuję się odkąd tylko pamiętam, jest to od zawsze moja pasja. Wielokrotnie z różnych imprez sportowych udawało mi się przywieźć medale, np. w pływaniu. Będę Cię motywować, korygować techniki i zapewnię wsparcie na każdym etapie walki o lepszą formę i sylwetkę. Aktualnie poświęcam się pracy z podopiecznymi. Treningiem funkcjonalnym i dietetyką zajmuję się już od 12 lat, ciągle udoskonalając swoją wiedzę. Posiadam sporo kursów, a także doświadczenie w przemianie sylwetek, o czym będę na bieżąco Was informował na tej stronie. Chcesz zmienić swoją sylwetkę? Nabrać masy mięśniowej? Zgubić zbędne kilogramy? Czy po prostu poczuć się lepiej w swoim ciele? Jeśli szukasz kogoś z wiedzą i doświadczenie zapraszam do współpracy. Do każdego podopiecznego podchodzę indywidualnie, co sprawia, że każdy czuje się wyjątkowo, a taki jest mój cel, by z naszego treningu jak najwięcej wynieść, ale by też był to trening z uśmiechem. W mojej ofercie znajdziesz: plany treningowe, treningi personalne, czy współpracę online, a, także wspólne zajęcia treningowe. Serdecznie zapraszam!

Metamorfozy moich podopiecznych

Postępy moich podopiecznych, to mój powód do dumy, dlatego chętnie się nimi chwalę. W zakładce Metamorfozy znajdziesz zdjęcia efektów, które wspólnie wypracowaliśmy. 

Informacje oraz formularz kontaktowy

Na stronie głównej oraz w stopce tego posta znajdziesz kontakt do mnie. Zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z wygodnego formularza kontaktowego. Daj znać czego potrzebujesz lub jaki masz cel, a ja zajmę się resztą. Dobiorę specjalnie dla Ciebie odpowiednią dietę i przygotuję plan treningowy, dzięki którym trafisz do galerii metamorfoz!

Chcesz nabrać masy mięśniowej, zgubić zbędne kilogramy czy po prostu poczuć się lepiej w swoim ciele? Napisz lub zadzwoń do mnie!

Kontakt
napisz do mnie:

Formularz kontaktowy
Akceptacja Polityki Prywatności

Scroll to Top